O Raportach

Raport – to przegląd ogłoszeń z polskich portali aukcyjnych, opublikowanych zwykle nie dalej niż ostatnie 24h.

Co robię jako twórca i redaktor działu „moto”?

Przeglądam, tworząc wspomniane wyżej „Raporty”. Prawie codziennie – a dokładniej mówiąc, zwykle 5 dni w tygodniu, przeglądam wszystkie samochody wyprodukowane do 2000r, które wchodzą na polskie portale ogłoszeniowe.

Formy „Raportu”

Bez jakichkolwiek opłat, oraz bez konieczności rejestracji, masz dostęp do raportów opublikowanych przynajmniej 5 dni temu – czyli do prawie wszystkich raportów jakie powstały (dobry sposób na zorientowanie się w rynku, jeśli chce się kupić samochód dopiero za jakiś czas). 

zDziś Standard – Jeśli założysz darmowe konto „zDziś Standard” – to uzyskasz dostęp do dokładnie tych samych raportów, ale nie po 5 a po 3 dniach od publikacji. 

zDziś Premium i Newsletter zDziś – Za ok 10zł na miesiąc, prawie codziennie, zobaczysz najciekawsze aukcje, zwykle nie starsze niż 24h. Konto zDziś Premium da Ci dostęp do tych raportów z poziomu strony (tej na, której teraz jesteś), a „Newsletter” będzie przychodzić na twojego maila.

Jakich samochodów szukam – tym samym, jakie wrzucam do raportu?

Nie mam sztywnych ram. Wiem, że gusta są różne, każdy lubi co innego. Dlatego staram się tworzyć obraz rynku, tak aby użytkownik mógł znaleźć z jednej strony to czego szuka a z drugiej,  może zainspirować się czymś innym …zaraz obok. Lubię znajdować samochody, które mnie dziwią i robią tzw. efekt wow. Każdy takie lubi. 🙂 Ja do tego lubię przeglądać… postanowiłem robić to systematycznie i wrzucam to co uznam za warte uwagi.

Co gwarantuję, a czego nie gwarantuję.

Gwarantuję, że lubię to co robię i mam z tego sporo frajdy, dlatego podchodzę do przeglądania z sercem, w końcu szukam tez samochodów dla siebie – Nie gwarantuję aktualności ogłoszeń, które dostaniesz w zestawieniu, zdarzają się przecież „kwiatki”, które znikają po kilku godzinach. Nie jestem też w stanie zagwarantować, że treść ogłoszenia ma jakiekolwiek pokrycie z rzeczywistością. Jacy są sprzedawcy, raczej każdy wie.

Z pozdrowieniami, Filip Drozdowski

Raporty zDzis.com

PLAN - PRICE

Description

Raporty zDzis Moto
Bez Logowania

na zDzis.com
za darmo!

Nie musisz nic robić!
Raportami starszymi niż 7 dni ciesz się bez ograniczeń.

Raporty zDzis Moto
Standard

na zDzis.com
za darmo!

Chcesz zobaczyć nowsze Raporty zupełnie za darmo?
Załóż konto i zyskaj dostęp do Raportów sprzed 3 dni.

Raporty zDzis Moto
Premium

na zDzis.com
od 0.50 PLN za Raport  

Łapiesz okazje?
Załóż konto i kupuj dostęp do najświeższych Raportów.

Newsletter zDzis Moto
na e-mail
od 1 PLN za Raport  

Nie możesz żyć bez maila?
Załóż konto i zamów Newsletter z najnowszymi Raportami.