o raportach – kilka aktualności/nowości!

Najpierw, wszystkie samochody były wrzucane do jednego wora – to był raport. W takim raporcie mogliście znaleźć od ~50 do czasem ponad stu samochodów. Im późniejszy raport, tym zwykle był on obszerniejszy, ponieważ dzięki coraz doskonalszym metodom wyszukiwania ofert, znajdujemy ich coraz więcej. Naszym celem jest publikowanie linków nie starszych niż 24h (z całego motoryzacyjnego rynku i nie tylko!). Ten cel jest jednak odległy.
Teraz, ze względu na ilość samochodów, które wrzucamy do raportu (jest ich po kilkaset) postanowiliśmy publikować je częściami, aby zwyczajnie usprawnić działanie naszej strony.

Oto kilka przydatnych wskazówek (warto się zapoznać, nawet jeśli czytasz raporty od zawsze, ponieważ opisujemy tu ostatnie zmiany)
– publikujemy następującymi częściami (kolejność może ulec zmianie): włoskie, angielskie, skandynawskie, azjatyckie, USA,  francuskie, niemieckie cz1. niemieckie cz2. i niemieckie cz3.*, oraz na koniec Blok Wschodni.
– samochody dalej poukładane są w każdym raporcie w kolejności od najdroższego (u góry) do najtańszego (na dole), a ceny są w ujęte w nawias ().

Nie osiągnęliśmy jeszcze naszego celu, dlatego z prawie całą pewnością można stwierdzić, że aktualny stan jest chwilowy i należy spodziewać się kolejnych zmian …aż do osiągnięcia celu 😉

Jeśli chcesz, aby twoja aukcja znalazła się w raporcie, to nie musisz do nas pisać, ponieważ przeglądamy praktycznie wszystkie dostępne na rynku oferty, więc zapoznamy się również i z twoją. To co zwiększy szanse twojego samochodu to przede wszystkim rzetelny/wyczerpujący opis (również zdjęcia!), dobra cena i oczywiście …piękny samochód 🙂
(… jeśli jednak uważasz, że coś przeoczyliśmy, to wyślij nam link na [email protected])

Nie gwarantujemy aktualności ogłoszeń, które widzisz w zestawieniu, zdarzają się przecież “kwiatki”, które znikają po kilku godzinach. Nie jesteśmy też w stanie zagwarantować, że treść ogłoszenia ma jakiekolwiek pokrycie z rzeczywistością. Jacy bywają sprzedawcy, raczej każdy wie.

Zapraszamy na nasz kanał na YT:
https://www.youtube.com/channel/UCwE87F-W8UpzmOA1tWiPMjA/

Jeśli chcesz nas wesprzeć finansowo, to bardzo serdecznie zapraszamy na nasz profil na portalu Patronite.pl
https://patronite.pl/zDzis_Drozd/description

*część 1 to wszystkie niemieckie marki, poza BMW i Mercedesem, część 2 to BMW a część 3 to Mercedes.