O Raportach

Raport – to przegląd ogłoszeń z polskich portali aukcyjnych.

Co robię jako twórca i redaktor działu „moto”?

Ciągle przeglądam… i aukcję, które uznam za najciekawsze kompiluję w Raport – zwykle 2x w tygodniu. Przeglądam wszystkie samochody wyprodukowane do 2000r, które wchodzą na polskie portale ogłoszeniowe.

Formy dostępu do “Raportu”.

Jeśli założysz konto, to uzyskujesz dzięki temu darmowy dostęp do najnowszego raportu. Jeśli nie założysz konta to i tak masz dostęp do wszystkiego (poza najnowszym raportem).

Jakich samochodów szukam – tym samym, jakie wrzucam do raportu?

Nie mam sztywnych ram. Wiem, że gusta są różne, każdy lubi co innego. Dlatego staram się tworzyć obraz rynku, tak aby użytkownik mógł znaleźć z jednej strony to czego szuka a z drugiej,  może zainspirować się czymś innym …zaraz obok. Lubię znajdować samochody, które mnie dziwią i robią tzw. efekt wow. Każdy takie lubi. Ja do tego lubię przeglądać… postanowiłem robić to systematycznie i wrzucam to co uznam za warte uwagi.

Co gwarantuję, a czego nie gwarantuję.

Gwarantuję, że lubię to co robię i mam z tego sporo frajdy, dlatego podchodzę do przeglądania z sercem, w końcu szukam tez samochodów dla siebie – Nie gwarantuję aktualności ogłoszeń, które dostaniesz w zestawieniu, zdarzają się przecież “kwiatki”, które znikają po kilku godzinach. Nie jestem też w stanie zagwarantować, że treść ogłoszenia ma jakiekolwiek pokrycie z rzeczywistością. Jacy są sprzedawcy, raczej każdy wie.

Z pozdrowieniami, Filip Drozdowski