Aktualne zestawienie pojawi się tu dopiero po 3 dniach… Jeśli nie chcesz czekać, możesz zapisać się do naszego newslettera pisząc na moto@zdzis.com "Hej! dopisz mnie do newslettera". Będziesz miał dzisiejsze zestawienia na swoim mailu :-) – codziennie za darmo.

Zdzisiowóz: Ford Transit Westfalia Nugget

Został kupiony jeszcze przed pierwszym zDzisiowym samochodem-rekinem, a znalazł go w gąszczu innych ofert mój brat, który zaszczepił we mnie pasję do motoryzacji.

Zaczęło się od tego, że dostałem od Taty na 18-stkę pieniądze, które odkładał na jakiejś lokacie właśnie z myślą o moim wejściu w dorosłość. Było ich na tyle dużo, że głupio byłoby je po prostu wydać i na tyle mało, że popularne inwestycje (np. nieruchomości) w ogóle nie wchodziły w grę.

Rodzice mają taką paskudną przypadłość, że się starzeją… Za tą kasę (która leżała na jakimś koncie i wszyscy niby byli zadowoleni) kupiłem mu właśnie tego kampera… Nie mówię za ile, ponieważ jest spora szansa, że niedługo będzie na sprzedaż ;-p

W tym roku, razem z Marianną (jeszcze) Czachor zrobiliśmy nim 5000 km po Bałkanach 🙂Inne zDzisiowozy znajdziesz w Galerii

Next Post

Previous Post

Partnerzy:

© 2018 zdzis.com Moto

Theme by Anders Norén