Zdziś nie jest zwykłą giełdą, to autorski przegląd ogłoszeń, który cały czas się rozwija!

Żaden z właścicieli wystawianych przedmiotów, nie płaci za miejsce w newsletterze!

Misją zDzisia jest dostarczyć Ci codziennie przegląd najlepszych ofert ze światowego rynku przedmiotów używanych. Nasz newsletter to autorski przegląd najświeższych perełek na najlepszych portalach aukcyjnych, wykonany starannie przez pasjonatów tematu, kolekcjonerów, ekspertów. Szukasz pięknego yongtimera, unikalnego krążownika, sportowej ikony czy nowego Hi-Fi ? Dobrze trafiłeś. Tutaj złapiesz okazję zorientujesz się w cenach, będziesz miał możliwość rzetelnego porównania ich tak, żeby nie było wątpliwości co znaczy tanio, a co drogo, bez konieczności przesiadywania przy komputerze.

 

Parę słów od Bartka Napieralskiego:

Zdziś.com Audio to przegląd aukcji w poszukiwaniu urządzeń wysokiej jakości w okazyjnych cenach. To, czego możesz się tu spodziewać to: głośniki, wzmacniacze, słuchawki, mikrofony, instrumenty, sprzęt HiFi i Pro-Audio oraz vintage’owy sprzęt nie zawsze w idealnym stanie. Wyszukuję też oferty, które pozwolą Wam kupić swoiste „białe kruki” świata audio – urządzenia, które pojawiały się w limitowanych edycjach, produkowane były w małych nakładach itd.

Aukcje pochodzić będą ze stron takich jak: Ebay, Allegro, OLX, Gumtree oraz specjalistycznych forów branżowych i grup na Facebooku. Szukam: kultowych modeli głośników i mikrofonów, legendarnych wzmacniaczy i instrumentów, pro-audio (zarówno do studia, jak i na scenę), konsolet wielkoformatowych, przenośnego audio (odtwarzacze, słuchawki, głośniki itp.), sprzętu DJ-skiego.

Każda z przedstawionych przeze mnie propozycji będzie pod jakimś względem wyjątkowa – czasem ze względu na idealny stan przedmiotu, czasem na cenę, czasem na jego unikatowość lub kultowość. Ilość pozycji w newsletterze będzie się różnić w zależności od tego ile ciekawych aukcji uda mi się znaleźć danego dnia – może wahać się od kilku do kilkudziesięciu przedmiotów – w każdym razie, warto do niego zaglądać i trafić dzięki temu super okazję!

 


 

Strona www.zdzis.com to miejsce, w którym z 3 dniowym opóźnieniem, w formie postów jest publikowany newsletter danego „zdzisia”. Sam newsletter wysyłany jest mailowo (aktualnie zupełnie darmowy) zawsze jest „zdziś”… Zasady jego otrzymywania są w zakładce Jak Działa Newsletter