Zdziś nie jest zwykłą giełdą, to autorski przegląd ogłoszeń, który cały czas się rozwija!

Żaden z właścicieli wystawianych przedmiotów, nie płaci za miejsce w newsletterze!

Misją zDzisia jest dostarczyć Ci codziennie przegląd najlepszych ofert ze światowego rynku przedmiotów używanych. Nasz newsletter to autorski przegląd najświeższych perełek na najlepszych portalach aukcyjnych, wykonany starannie przez pasjonatów tematu, kolekcjonerów, ekspertów. Szukasz pięknego yongtimera, unikalnego krążownika, sportowej ikony czy nowego Hi-Fi ? Dobrze trafiłeś. Tutaj złapiesz okazję zorientujesz się w cenach, będziesz miał możliwość rzetelnego porównania ich tak, żeby nie było wątpliwości co znaczy tanio, a co drogo, bez konieczności przesiadywania przy komputerze.

Parę słów od Remika Konkiewicza:

Zdziś Amerykany to cykliczna porcja anonsów z najpopularniejszych portali ogłoszeniowych w Niemczech oraz krajach Beneluksu. Znajdziecie tutaj przegląd ofert zawierających zarówno popularne modele z niższej półki cenowej, jak i te najbardziej pożądane, których ceny osiągają pięciocyfrowe kwoty. Będą wozy do renowacji, będą też pieczołowicie wyremontowane, a także zachowane w oryginalnym stanie, pokryte warstwą szlachetnej patyny.

Naszym celem są klasyki ze złotego okresu amerykańskiej motoryzacji. Zaczynając od szokujących formą i upowszechnieniem stosowania widlastych ósemek lat pięćdziesiątych, przez szalone, nieznające granic w mocach i pojemnościach silników lata 60., potem 70. – naznaczone kryzysem paliwowym, który zakończył erę muscle cars. Kończąc w późnych latach 80. i na początku 90., gdy opasłe, posadowione na ramie nadwozia wraz z wielkimi silnikami zaczęły odchodzić do lamusa.

Jesteś prawdziwym pasjonatem samochodów zza Wielkiej Wody albo dopiero chciałbyś rozpocząć przygodę z amerykanami. Może masz już klasyka w swoim garażu i myślisz o kolejnym, chciałbyś zainwestować środki finansowe w model, który będzie świetną lokatą. Dzięki zDziś Amerykany wybierzesz tę najlepszą ofertę.

 


 

Strona www.zdzis.com to miejsce, w którym z 3 dniowym opóźnieniem, w formie postów jest publikowany newsletter danego “zdzisia”. Sam newsletter wysyłany jest mailowo (aktualnie zupełnie darmowy) zawsze jest „zdziś”… Zasady jego otrzymywania są w zakładce Jak Działa Newsletter